DYSPOZYTOR W NIEMIECKIEJ FIRMIE TRANSPORTOWEJ | 3000 - 3800€ MIESIĘCZNIE | ZAKWATEROWANIE ZAPEWNIONE PRZEZ PRACODAWCĘ | WÜRZBURG

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 3 000-3 800 EUR/m-c
  • Firma: SAWI Personal Sp. z o.o.
  • Kontakt: Tomasz
  • Telefon: 510750105
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

Dla naszego zagranicznego klienta szukamy osób na stanowisko:

Dyspozytor w niemieckiej firmie transportowej | 3000 - 3800€ miesięcznie | zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę | Würzburg

Opis stanowiska:

Zatrudnimy dyspozytora/dyspozytorkę do niemieckiej firmy transportowej.

O pracodawcy:

Nasza rodzinna firma oferuje zatrudnienie w dynamicznym i nowoczesnym środowisku pracy. Zapewniamy długoterminową perspektywę, zarówno dla Twojego rozwoju zawodowego, jak i osobistego. Odpowiednio nagradzamy wyniki i zaangażowanie ponad przeciętnym wynagrodzeniem.

Wieloletni sukces naszej firmy opiera się w dużej mierze na niezwykłym talencie i pełnym poświęcenia zaangażowaniu naszego wspaniałego zespołu. Ta podstawa sukcesu jest optymalnie wspierana przez oferowane przez nas atrakcyjne warunki współpracy.

Jeśli chcesz należeć do naszej rodziny i jak najlepiej współpracować z naszymi klientami, czekamy na Twoją aplikację.

Zakres obowiązków:

Organizacja wchodzących i wychodzących tras

Podział, zarządzanie i kontrola wykorzystywanego taboru

Zapewnienie optymalnego planowania tras i wykorzystania pojazdów

Komunikacja z klientami i dostawcami

Ogólne prace biurowe

Wymagania niemieckiego pracodawcy:

Biegła znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie), poziom min.C1

Mile widziana znajomość języka angielskiego

Chęć długodystansowej współpracy

Gotowość do pracy stacjonarnej w Würzburgu w pełnym wymiarze godzin

Znajomość zasad funkcjonowania spedycji w transporcie drogowym

Prawo jazdy kat. B

Przyjmujemy także osoby bez doświadczenia, które posiadają wykształcenie kierunkowe: transport, spedycja, logistyka (również technik)

Pracodawca niemiecki oferuje:

Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą

Wynagrodzenie w wysokości 3000 - 3800€ miesięcznie (do negocjacji)

Zakwaterowanie w pobliżu siedziby firmy w Würzburgu

Możliwość zdobywania doświadczenia w niemieckiej firmie transportowej

Możliwość wykorzystywania znajomości języków obcych w codziennej pracy, w biznesowym otoczeniu

Atmosferę pełną szacunku i partnerstwa

Stałą, stabilną pracę w dużej, rozwojowej niemieckiej firmie transportowej

Możliwość uzyskania niemieckich świadczeń socjalnych (m.in. Kindergeld)

Obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne

Opłacanie składek emerytalnych

Ustawową ilość dni urlopowych

Aplikację prosimy składać poprzez formularz kontaktowy lub na adres mailowy: [email protected] bądź telefonicznie pod numerem: 0048 575 455 740

Administratorem Pani/Pana danych jest SAWI PERSONAL sp. z o.o. ,Pl. Stanisława Staszica 9 / 16, 50-223 Wrocław, NIP: 8982288046, REGON: 524290104, KRS: 0001015384.

Pani/Pana dane zbierane są w celu nawiązania kontaktu oraz przeprowadzenia rekrutacji. Przysługuje Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych, wycofania zgody oraz wyrażenia sprzeciwu, o ile pozwalają na to przepisy prawa. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych opisane są w Klauzuli informacyjnej znajdą Państwo na stronie www.sawi-personal.com w zakładce Polityka prywatności – RODO

Numer agencji (KRAZ): 29273