DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 3 500 PLN/m-c
  • Firma: Fundacja Książąt Lubomirskich
  • Kontakt: Marta Onitzch
  • Telefon: 882005032
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

Fundacja Książąt Lubomirskich, działająca na Polskim rynku od ponad 12 lat, poszukuje pracownika na stanowisko – PRACOWNIK FUNDACJI

Obowiązki

  •  Opieka nad cyklicznymi projektami fundacji
  •  Negocjowanie warunków umów z partnerami i darczyńcami Fundacji, zarówno barterowych, jak i gotówkowych
  •  Wiedza historyczna lub chęć jej pogłębienia
  •  Prowadzenie bieżącej obsługi Fundacji Książąt Lubomirskich oraz spraw związanych z jej działalnością oraz obowiązki zlecone przez Prezesa Fundacji,

  • Koordynowanie i nadzorowanie realizacji projektów Fundacji i pilnowanie terminów realizacji
  • Opracowywanie oraz prowadzenie działań związanych z realizacją celów Fundacji
  • Dbanie o płynny obieg poczty wychodzącej i przychodzącej Fundacji Książąt Lubomirskich
  •  Bieżące raportowanie wyników i prognoz, a także dokumentów związanych z działalnością Fundacji Książąt Lubomirskich – Prezesowi Fundacji oraz osobom wyznaczonym przez Prezesa Zarządu,
  • Monitoring rynku pod kątem pozyskania nowych partnerów oraz odbiorców usług Fundacji Książąt Lubomirskich,
  • Czuwanie nad realizacją celów statutowych Fundacji Książąt Lubomirskich,
  • Prowadzenie oraz obsługa mediów społecznościowych Fundacji Książąt Lubomirskich oraz przygotowanie strategii mediów społecznościowych,
  • Współpraca oraz wsparcie działów Grupy Landeskrone w zakresie zadań powiązanych z działalnością Fundacji Książąt Lubomirskich,
  • Tworzenie analiz, zestawień i raportów z prowadzonych działań Fundacji Książąt Lubomirskich
  • Aktywny udział w wydarzeniach Fundacji na terenie całego kraju

Wymagania:

  • Umiejętność określania priorytetów
  • Samodzielność w działaniu i organizacji pracy własnej
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Jasna komunikacja ze współpracownikami
  • Obsługa programów biurowych
  •   Znajomość obsługi Social Mediów – Facebook, Instagram, YouTube

Oferujemy:

  • Narzędzia do pracy, laptop i telefon
  • Ciekawe wyzwania
  • Pracę w zgranym zespole
  • Wynagrodzenie 3500 netto / mc na okres próbny

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Książąt Lubomirskich  z siedzibą w Warszawie przy ul. Bartoszewicza 3/30. Dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli stosowna zgoda została wyrażona.

prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).