SALES ENGINEER

MIEJSCE PRACY

Opis firmy

InterProcess Sp. z o.o. to producent maszyn przemysłowych i linii produkcyjnych do obsługi materiałów sypkich, takich jak systemy ważenia, dozowania, stacje rozładunku i załadunku worków oraz systemy transportu pneumatycznego. Posiadamy własne rozwiązania technologiczne i obsługujemy klientów z różnych branż przemysłu, w szczególności w branży spożywczej i chemicznej. Realizujemy projekty dla wielu znanych firm w kraju i za granicą. Nieustannie się rozwijamy, powiększamy naszą wiedzę oraz gromadzimy niezbędne doświadczenia.

Opis stanowiska

• Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań technicznych.

• Składanie propozycji, sporządzanie ofert handlowych, planowanie spotkań z klientami.

• Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami przed, w trakcie i po sprzedaży.

• Prowadzenie analizy rynku oraz rozwijanie strategii i planów działania firmy.

• Pozyskiwanie nowych klientów i kontaktów biznesowych w celu powiększenia i utrzymania bazy kontaktów firmy.

Wymagania

• Ukończone studia wyższe techniczne.

• Doświadczenie w pracy w przemyśle z poważnymi klientami B2B.

• Znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie, jak i w piśmie, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

• Nienaganna prezencja, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

• Łatwość nawiązywania kontaktu

• Ważne prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy

• Duże możliwości nauki i samodzielność.

• Stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę.

• Wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od wyników sprzedaży,

• Przyjazną atmosferę pracy.