DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Kancelaria Komornika Sądowego
  • Kontakt: Joanna Fibiger-Kaczorowska
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi Północ w Warszawie Dawid Paleczny prowadzi rekrutację na stanowisko:

Pracownik sekretariatu

Kancelaria Komornika Sądowego dla Warszawy Pragi Północ Dawida Palecznego poszukuje kandydatów na stanowisko pracownika sekretariatu. Oferujemy możliwość podjęcia współpracy na podstawie umowy zlecenia. Praca na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Zakres obowiązków:

wysyłka korespondencji pocztą tradycyjną i elektroniczną

rejestracja korespondencji przychodzącej

uzupełnianie oraz przygotowywanie akt egzekucyjnych

segregacja pism i zwrotów korespondencji

kontakt telefoniczny ze stronami postępowań

pierwszy kontakt z interesantami w kancelarii

wsparcie zespołu w bieżących pracach biurowych

Od kandydatów wymagamy:

samodzielności i dynamiczności działania

sumienności, skrupulatności

inicjatawy

kreatywnego podejścia do problemów

komunikatywności

umiejętność pracy pod presją czasu

zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków

wysokiej kultury osobistej

mile widziani studenci prawa lub administracji (studia zaoczne)

Kandydatom oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dziedzinie prawa znanej jedynie wąskiej grupie specjalistów

pracę w młodym, dynamicznym zespole

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.