DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Tomczykowski Tomczykowska Sp. z o.o.
  • Kontakt: Małgorzata Wiśniewska
  • Telefon: 504691752
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Asystentka

GŁÓWNE ZADANIA:

• zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu;

• edycja i formatowanie dokumentów;

• dbanie o właściwy obieg dokumentów i korespondencji;

• nadzorowanie kalendarza spotkań oraz terminów;

• archiwizacja dokumentacji;

• organizacja podróży służbowych;

• wsparcie prawników w bieżących sprawach;

• kontakt z klientami kancelarii;

• przygotowanie raportów i zestawień na potrzeby zespołu;

• obsługa wewnętrznych systemów informatycznych;

OFERUJEMY:

• zatrudnienie w Kancelarii rozpoznawalnej na rynku;

• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia;

• przyjazną atmosferę pracy;

• opiekę medyczną;

• karnet Multisport;

• nowe biuro w dogodnej lokalizacji w centrum Warszawy;

• taras i strefę relaksu;

NIEZBĘDNE UMIEJĘTNOŚCI I KOMPETENCJE:

• wymagane min. rok doświadczenia na stanowisku asystenckim - kryterium obowiązkowe;

• mile widziani studenci ostatnich lat lub absolwenci administracji;

• sprawna obsługa programów MS Office (Word, Excel, PowerPoint) – warunek konieczny;

• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

• dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;

• wysoka kultura osobista;

• bardzo dobra organizacja czasu pracy;

• otwartość i chęć nauki.