DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: FEEL COMFORT
  • Kontakt: Monika J.
  • Telefon: 728442860
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Asystent

Asystent ds. Administracji – Praca Zdalna

LINK DO APLIKOWANIA:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-        Aktualizacja danych w wewnętrznym systemie.

-        Wprowadzanie danych do systemu (m.in. z dokumentów, skanów, plików) oraz dbanie o ich poprawność.

-        Przygotowywanie raportów dla osób decyzyjnych.

-        Prowadzenie firmowych baz danych, uzupełnianie braków oraz korygowanie nieprawidłowości.

-        Dbanie o sprawny przepływ informacji w firmie: komunikacja online, mailowa, telefoniczna.

-        Praca z dokumentacją.

-        Obsługa projektów dotacyjnych, w tym wsparcie w przygotowywaniu niezbędnej dokumentacji.

-        Prowadzenie kalendarza firmowego, zapewniając sprawną komunikację i organizację pracy.

WYMAGANIA:

-        Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane).

-        Bardzo dobra umiejętność komunikacji ustnej i pisemnej, umożliwiająca swobodną wymianę informacji (warunek konieczny).

-        Pewność siebie, pozytywne nastawienie i inicjatywa w działaniu.

-        Wykształcenie co najmniej średnie (warunek konieczny).

-        Znajomość MS Office, szczególnie Excel i Word (m.in. funkcje SUMA, ŚREDNIA, SUMA.JEŻELI, WYSZUKAJ.PIONOWO).

-        Zdolności analityczne oraz minimum roczne doświadczenie w pracy z danymi.

-        Gotowość do pracy zdalnej na 0,5 etatu, z możliwością zwiększenia wymiaru czasu pracy w przyszłości.

NASZ KLIENT OFERUJE:

-        Umowę o pracę na 0,5 etatu (z możliwością zwiększenia w przyszłości).

-        Dynamiczne środowisko pracy, możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

-        Pracę zdalną.

-        Wynagrodzenie: 2150 zł brutto.

-        Możliwość elastycznego ustalenia godzin pracy bezpośrednio z pracodawcą.

-        Opiekę medyczną.

-        Ubezpieczenie grupowe.

-        Bony świąteczne.

-        Pakiet sportowy.

-        Szkolenia zawodowe.

-        Perspektywę awansu.

-        Laptop służbowy.