ACCOUNT MANAGER

DANE OFERTY

  • Typ ofertyDziałalność gospodarcza
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Blackbird Pharmamarketing
  • Kontakt: Katarzyna Pisarek
  • Telefon: +48 606 496 003

MIEJSCE PRACY

Opis stanowiska:

• sprzedaż produktów oraz aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w szczególności z branży farmaceutycznej

• prowadzenie projektów wielokanałowego marketingu oraz ich koordynacja

• przygotowywanie oraz prowadzenie prezentacji

• negocjacje z Klientami

• realizacja założonego budżetu

Nasze oczekiwania:

• doświadczenie w sprzedaży produktów marketingowych i edukacyjnych

• umiejętność prowadzenia negocjacji i prezentacji

• doświadczenie w tworzeniu i planowaniu kampanii marketingowych

• umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientami

• bardzo dobra organizacji pracy i samodzielności przy realizacji zadań

• wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne oraz doświadczenie w pracy nad wieloma projektami jednocześnie

• znajomość pakietu Office

• prawo jazdy kategorii B

• biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• ciekawą i pełną wyzwań pracę

• pracę w systemie hybrydowym

• atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie stałe + prowizja)

• narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV uzupełnionego o następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Blackbird Sp. z o.o. z siedzibą w Żyrardowie ul. Okrzei 53A/38, 96-300 Żyrardów („Blackbird”) moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla celów prowadzonych przez Blackbird Sp. z o.o. rekrutacji (zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych 2016/679) (Dz. Urz. UE L 119, s.1). Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/ny, że Blackbird Sp. z o.o. jest administratorem moich danych osobowych, że dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu realizowania wszelkich czynności związanych z ewentualnym zawarciem umowy będącej podstawą zatrudnienia oraz związanych z tym zatrudnieniem. Oświadczam, że swoje dane udostępniam dobrowolnie oraz że zostałam/em pouczona/y o prawie wglądu, żądania zmiany, poprawiania i wnioskowania o usunięcie, ograniczenia przetwarzania lub przenoszenie danych, zaprzestania przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, cofnięcia zgody lub wniesienia skargi do organu nadzorczego”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.