DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Coberon Chronos Consulting
  • Kontakt: Kinga Szafranek
  • Telefon: 884644449
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kontroler Jakości

Kontrola jakości - praca zmianowa

Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko: Kontroler jakości/Laborant - praca zmianowa.

Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki

Zakres obowiązków

  • kontrola surowców do produkcji - folii do zadruku oraz laminacji
  • bieżąca kontrola produkcji - druk metodą fleksograficzną, laminacja, cięcie
  • obsługa urządzeń laboratoryjnych typu: zgrzewarka, maszyna wytrzymałościowa, waga, chromatograf gazowy, grubościomierz itp.
  • identyfikacja i rejestracja wyrobów niezgodnych
  • wystawianie dokumentów jakościowych

Nasze wymagania

  • bardzo dobre widzenie barw
  • wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane kierunki; poligrafia, technologia
  • żywności, chemia, technologia tworzyw sztucznych, inżynieria produkcji
  • książeczka Sanepid
  • dokładność, zaangażowanie, spostrzegawczość, dyspozycyjność
  • zdolności analityczne
  • mile widziane doświadczenie w Laboratorium produkcyjnym
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (dwa dni pierwsza zmiana (6.00-18.00), dwa dni wolne, dwa dni druga zmiana (18.00-6.00), dwa dni wolne)

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • pakiet medyczny