DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: 7361715936
  • Kontakt: Justyna Mogilska
  • Telefon: 506 348 699
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

SUPERSNOW SA to wiodący na świecie producent armatek śnieżnych i systemów naśnieżania w oparciu o polski kapitał i polską myśl techniczną. Armatki śnieżne SUPERSNOW SA pracują na stokach narciarskich Europy, Azji i Ameryki Południowej. Spółka jest zlokalizowana w Maniowach k. Nowego Targu, zatrudnia ok. 170 osób i dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko

KONSTRUKTOR

Opis stanowiska:

• współudział przy budowie prototypów,

• projektowanie i testowanie nowych urządzeń,

• szukanie innowacyjnych rozwiązań,

• prowadzenie identyfikacji komponentów maszyn,

• określanie wymagań materiałowych,

• tworzenie dokumentacji technicznych i instrukcji,

• tworzenie katalogu części zamiennych,

• wykonywanie badań i testów prototypów.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe z zakresu mechatroniki lub mechaniki,

• wykształcenie i/lub doświadczenie w zakresie projektowania maszyn przepływowych zwłaszcza wentylatorów osiowych,

• znajomość oprogramowania CAD, preferowany Solid Works,

• mile widziana wiedza z zakresu zapewnienia jakości w projektowaniu metodologii FMEA, QFD, DFMA,

• dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

• prawo jazdy kat. B.

• minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

• pracę nad ciekawymi projektami. Pełną wyzwań, ale i dużych możliwości w projektowaniu.

• bardzo dobre warunki pracy w profesjonalnym zespole o wysokiej kulturze organizacyjnej,

• pracę w Maniowach z widokiem na Tatry.

• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

• realną możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacje (CV i list motywacyjny ze zdjęciem) należy wysłać na adres: [email protected]. W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska oraz nazwisko i imię kandydata. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Na ofertach prosimy o zamieszczenie klauzuli: “Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji.”