DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 14 EUR/h
  • Firma: JobTalent
  • Kontakt: EuroTalents
  • Telefon: 48 81 440 88 99
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Lublin
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Szwaczka

Szwaczka

Firma ta jest nowoczesną rodzinną firmą odzieżową we Flandrii Zachodniej i jedyną w swoim rodzaju dzięki specjalizacji w produkcji koszul mundurowych i bluz. Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobytemu od momentu założenia firmy w 1945 r. i ciągłym innowacjom technicznym, zbudowano unikalne know-how. Realizacja koszul i bluz jest główną działalnością i odbywa się w całości we własnym zakresie, co jest niezwykle wyjątkowe w krajach Beneluksu.

Obowiązki:

- Konstruowanie i szycie koszul zgodnie ze specyfikacjami i wzorami klienta.

- Wykonywanie precyzyjnych przeróbek i napraw koszul w celu spełnienia wymagań klienta.

- Krojenie kawałków materiału i składanie koszul przy użyciu różnych technik szycia.

- Obsługa przemysłowych maszyn do szycia, zszywarek i innego sprzętu do szycia.

- Zapewnienie, że wszystkie koszule są wykończone w wysokim standardzie, z dbałością o szczegóły w szwach, szwach i ogólnej konstrukcji.

- Współpraca z zespołami projektowymi i produkcyjnymi w celu zapewnienia spójności i kontroli jakości.

- Utrzymywanie czystego i zorganizowanego miejsca pracy.

- Dotrzymywanie terminów produkcji przy jednoczesnym zachowaniu standardów jakości.

Wymagania:

-Udokumentowane doświadczenie jako szwaczka, ze szczególnym uwzględnieniem szycia koszul.

-Biegłość w obsłudze przemysłowych maszyn do szycia i innego odpowiedniego sprzętu.

-Dobre zrozumienie konstrukcji koszul, rodzajów tkanin i technik szycia.

-Doskonała koordynacja ręka-oko i dbałość o szczegóły.

-Umiejętność interpretacji i pracy na podstawie wzorów i pomiarów.

-Silne umiejętności komunikacyjne i nastawienie na pracę zespołową.

-Umiejętność zarządzania wieloma zadaniami i dotrzymywania terminów w szybko zmieniającym się środowisku.

- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

- Konkurencyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia od 14€/h + 5€ bonu żywnościowego

- Kompleksowy pakiet świadczeń, w tym ubezpieczenie zdrowotne i płatny czas wolny

- Możliwości rozwoju zawodowego

- Wspierające i oparte na współpracy środowisko pracy

- Elastyczne godziny pracy

- Stała opieka polskojęzycznych koordynatorów