PRACOWNIK MAGAZYNOWY UDT - ŁÓDŹ WIDZEW

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Agencja Zatrudnienia KS Service S.A.
  • Kontakt: Oleksandr Suslov
  • Telefon: 571243506
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łódź
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska

Nasz klient jest wiodącą firma logistyczną o rozbudowanej sieci transportu drogowego, zapewnia dostawy w 24h na terenie całego kraju. Specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach łańcucha dostaw, w tym dostawach do domu i usługach dla branży high-tech. Jest liderem w dziedzinie transportu, przeładunku i składowania towarów.

Aktualnie dla Naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier z uprawnieniami UDT.

Lokalizacja: Łódź Widzew.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • system pracy- 3 zmiany,
  • atrakcyjne wynagrodzenie- 32 zł brutto/ h (od 5380 brutto),

Zakres czynności:

  • rozładunek i załadunek towarów,
  • obsługa wózka widłowego.

Wymagania:

  • ważne uprawnienia UDT,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski.

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Kontakt telefoniczny z kandydatem- przedstawienie oferty oraz warunków zatrudnienia
  • Rekomendacja
  • Spotkanie w siedzibie firmy
  • Decyzja

Наш клієнт є лідером в с фері транспорту та зберігання вантажів. Це міжнародгна логістична компанія з розгалуженою мережею автомобільних перевезень, котрі забезпечують регулярну цілодобову доставку по всій країні.

На даний момент відкривається набір Кандидатів на посаду: Працівник складу з UDT.

Локалізація: Łódź Widzew

Пропонуємо:

  • погодинну ставку у розмірі 32 zł brutto (від 4000 zł netto на місяць);
  • стабільне працевлаштування на підставі umowа o pracę,
  • робота з понеділка по п'ятницю за графіком 6:00-14:00; 14:00 - 22:00 та 22:00 - 06:00,
  • додатки за нічні зміни та надгодини + премії.

Обов'язки працівника:

  • розвантаження та завантаження товарів (переважно високий склад),
  • обслуговування вилочного автонавантажувача.

Вимоги:

  • актуальний сертифікат UDT - умова обов'язкова,
  • досвід роботі на логістичних складах;
  • польська мова на комунікативному рівні (передбачається співбесіда на підприємстві).

Агенція Працевлаштування KS Service S.A. - номер сертифікату KRAZ 23286 - підтримка рекрутаційний процесів для польських працедавців.

Як виглядає процес рекрутації?

  • Телефонна розмова з Кандидатом- презентація вакансії та умов працевлаштування
  • Рекомендація
  • Співбесіда безпосередньо на підприємстві
  • Рішення щодо працевлаштування

Якщо Ви зацікавлені даною вакансією, надсилайте своє CV (резюме) та телефонуйте за номером: 571 243 506.