DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 27-33 PLN/h
  • Firma: Intraservis Group Sp. z o.o.
  • Kontakt: Kinga Intraservis
  • Telefon: +48736429844
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

Praca dla magazynierów w nowoczesnej hali magazynowej w miejscowości Krosno Odrzańskie.

Rodzaj umowy

  • Umowa zlecenie

Zakres obowiązków

  • kompletowanie i pakowanie zamówień;
  • wydruk niezbędnych dokumentów;
  • przygotowanie towaru do wysyłki;
  • obsługa zwróconych zamówień.

Wymagania

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją magazynową;
  • zdolności manualne;
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym;
  • dokładność i sumienność;
  • umiejetność pracy w zespole;
  • umiejętność obsługi wózka typu "paleciak" i niskopodnoszonego.

Harmonogram

Praca w systemie 2-zmianowym. Od niedzieli do czwartku I zmiana 5:00-15:00, II zmiana 15:00-1:00, piątek 6:00-17:00, sobota 6:00-15:00. Istnieje możliwość pracy w nadgodzinach.

Wynagrodzenie

Stawka godzinowa 26,97 zł netto. Wynagrodzenie miesięczne 4530 - 6470 zł netto.

Dla studenta do 26 roku życia (brutto = netto) 33,40 zł. Wynagrodzenie miesięczne 5610 - 8000 zł.

Dodatkowe informacje

  • ubrania robocze bezpłatnie zapewnia pracodawca;
  • obowiązkowe jest noszenie kamizelek.

Masz poniżej 26 lat i studiujesz/planujesz rozpocząć studia? Dołącz do projektu studiujepracuje.pl.