PRACOWNIK TECHNICZNY - PRACA DLA STUDENTA

DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Netizens Sp. z o.o.
  • Kontakt: Weronika Żurek
  • Telefon: 882 071 105
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Firma Netizens z siedzibę w Katowicach - Zawodzie, poszukuje pracownika technicznego. Netizens istnieje na rynku od 25 lat i specjalizuje się w dostarczaniu oprogramowania oraz w budowie urządzeń IoT.

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydata na stanowisko monter w dziale Produkcji.

Zakres prac:

  • praca manualne przy składaniu urządzeń zgodnie z wytycznymi
  • obsługa elektronarzędzi po wcześniejszym przeszkoleniu tj.: wkrętarka, szlifierka, frezarka
  • przygotowanie kabli do montażu
  • pakowanie produktów do wysyłki

Wymagania

  • chęć do pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • dokładność w realizowanych zadaniach
  • mile widziana obsługa podstawowych narzędzi do montażu (sprzęt do montażu elektryki, wkrętarka, itp.)
  • samodyscyplina i organizacja, nie wymagamy doświadczenia
  • aktualny status studenta/ucznia

Oferujemy

  • elastyczne godziny pracy, liczba godzin uzależniona od możliwości kandydata
  • przyjazną atmosferę pracy
  • zatrudnienie bez pośredników, praca od zaraz
  • dogodne warunki pracy, brak zmian nocnych, praca nie na hali produkcyjnej

Miejsce pracy - Katowice, dzielnica Zawodzie przy Fabryce Porcelany.

Jeżeli ta oferta jest właśnie dla Ciebie, nie czekaj. Wyślij zgłoszenie zawierające CV na adres: [email protected] wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”