DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Netizens Sp. z o.o.
  • Kontakt: Weronika Żurek
  • Telefon: 882 071 105
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Netizens - kim jesteśmy?

Netizens oferuje profesjonalne usługi projektowania i produkcji urządzeń elektronicznych a także towarzyszącego im oprogramowania. Dostarczamy dedykowane rozwiązania programistyczne i inżynierskie, gotowe do wsparcia każdego biznesu.

Miejsce pracy - gdzie będziesz działał?

Katowice, możliwość pracy w modelu hybrydowym po okresie próbnym

Handlowiec w Netizens - jak będzie wyglądać twój dzień pracy?

Codzienność Handlowca to realizacja procesów sprzedażowych - od uczestnictwa w spotkaniach biznesowych, poprzez przygotowywanie wycen i ofert, aż po negocjacje i dopinanie umów na realizację projektów. Twoim zadaniem będzie też utrzymywanie dobrych relacji z klientem oraz współprowadzenie projektów w teamie z Project Managerem.

Cenimy sobie bardzo aktywne podejście do doskonalenia procesów obsługi i sprzedaży. Każda Twoja inicjatywa będzie mile widziana!

Zadania:

  • sprzedaż usług i produktów Netizens
  • budowanie długotrwałych relacji z kluczowymi klientami
  • obsługa aktualnych klientów
  • koordynowanie wycen projektów opracowywanych przez zespół inżynierów
  • przygotowanie i przedstawianie wycen i ofert klientom
  • negocjacje warunków handlowych i zapisów kontraktowych
  • obsługa administracji projektu w tym zadania takie jak przygotowanie umów na realizację prac, weryfikacja procesu fakturowania, dbanie o protokoły odbioru
  • aktywny udział w procesach transakcyjnych wynikających z realizacji celów strategicznych organizacji

Wymagania - co jest dla nas kluczowe u kandydata?

  • minimum 2-letnie doświadczenie praktyczne w zakresie sprzedaży b2b
  • wiedza z zakresu IoT i IT
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientem
  • samodzielność w działaniu i osiąganiu celów
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność oraz umiejętność negocjacji
  • zaangażowanie i nastawienie na osiągnięcie celu
  • prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość rynku przemysłowego

Co oferujemy?

  • współpraca B2B
  • system korzyści wzrastający wraz ze stażem pracy
  • praca z renomowanymi markami
  • praca w firmie o profilu inżynieryjnym i programistycznym
  • system benefitów

Zgłoszenia zawierające CV prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi kandydatami. Każda osoba, z którą się spotkamy otrzyma od nas informację zwrotną.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”