DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Regess
  • Kontakt: Kornel Regess
  • Telefon: 513491308
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Asystent

Wymagania:

- Wykształcenie techniczne budowlane (technikum, inżynier)

- znajomość materiałów budowlanych

- doświadczenie na budowie

- umiejętność czytania dokumentacji budowlanej

- Praktyczna znajomość programów MS Office, AutoCAD lub pokrewnych;

- Prawo jazdy kat. B;

- Znajomość branży budowlanej,

- Umiejętność tworzenia przedmiarów robót wraz z wyceną prac (rzeczywiste kwoty w oparciu o ceny materiałów i wyceny podwykonawców)

- Doświadczenie w biurze projektowym lub przy sporządzaniu dokumentacji projektowej

Mile widziane:

- Znajomość j. angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym;

- Znajomość lokalnego rynku podwykonawców i dostawców

- Znajomość przepisów i norm w zakresie budownictwa

Zadania:

- tworzenia przedmiarów robót wraz z wyceną prac (rzeczywiste kwoty w oparciu o ceny materiałów i wyceny podwykonawców)

- Sporządzanie zapytań ofertowych o ceny, zbieranie i zestawienie ofert

- Zamawianie materiałów oraz koordynacja dostaw

- tworzenie zestawienia stolarki okiennej i drzwiowej,

- tworzenie zapotrzebowania materiałowego dla projektu,

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Ciekawą, pełną wyzwań pracę

• Korzystne warunki zatrudnienia

• Realną możliwość rozwoju zawodowego

• Pracę w zgranym zespole, w międzynarodowym środowisku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na email rekrutacja@biurorgs

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Administratorem danych jest Regess Sp. z o.o. z siedzibą Mysłakowice 58-533, Łokietka 30. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia. Polityka prywatności dostępna jest na stronie internetowej: Regess

Przesłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z klauzulą i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych