MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz TIG

Welding Installations Projects Dołęga Wyraz Buniowski Spółka Jawna to dynamicznie rozwijająca się firma, która specjalizuje się w montażach, remontach i modernizacjach w różnych sektorach przemysłowych, takich jak spożywczy, farmaceutyczny oraz kosmetyczny. Nasz zespół tworzą doświadczeni fachowcy, którzy stanowią fundament naszej działalności.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Spawacz TIG

Miejsce pracy: Europa

Zakres obowiązków:

    Wykonywanie spoin metodą TIG zgodnie z dokumentacją techniczną.

Wymagania:

    Doświadczenie w spawaniu metodą TIG.

    Aktualne certyfikaty spawalnicze (TÜV/UDT/IS).

    Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.

    Umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz pracy w zespole.

    Mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

    Umowę o pracę z możliwością przedłużenia po okresie próbnym.

    Zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach.

    Ubezpieczenie.

    Pracę w systemie jednozmianowym.

    Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji. Dołącz do naszej profesjonalnej kadry i rozwijaj się razem z nami!