PRACOWNIK DZIAŁU KADR I PŁAC

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Śrem
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej od ponad 15 lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań personalnych.

Osobom szukającym zatrudnienia umożliwiamy podjęcie angażu opartego na klarownych zasadach współpracy. Otwartość i zaangażowanie naszych konsultantów pozwala na dostosowanie usług oraz charakteru współpracy do potrzeb i oczekiwań Klientów oraz specyfiki ich organizacji.

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. (5606/1) dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik Działu Kadr i Płac

Lokalizacja: ŚREM (woj. wielkopolskie)

Opis stanowiska:

Poszukujemy dynamicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko Pracownika Działu Kadr i Płac. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę kadrowo-płacową pracowników firmy, zapewniając zgodność z obowiązującymi przepisami prawa pracy.

Obowiązki:

  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej pracowników,

  • naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac oraz rozliczeń z ZUS i US,

  • obsługa programów kadrowo-płacowych,

  • sporządzanie i archiwizowanie dokumentów związanych z zatrudnieniem, zmianami warunków pracy oraz rozwiązaniem umów,

  • monitorowanie i aktualizowanie ewidencji czasu pracy,

  • zapewnienie wsparcia pracownikom w zakresie spraw kadrowych i płacowych,

  • przygotowywanie raportów i analiz dotyczących zatrudnienia i wynagrodzeń,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, ekonomia, prawo pracy),

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

  • biegłość w obsłudze programów kadrowo-płacowych oraz pakietu MS Office (Excel, Word),

  • dokładność, rzetelność oraz umiejętność pracy pod presją czasu,

  • umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,

  • samodzielność i dobra organizacja pracy,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole,

  • szkolenia i wsparcie merytoryczne,

Dołącz do Naszego Zespołu i rozwijaj swoją karierę w renomowanej firmie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym. Administratorem danych osobowych jest MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy.