DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: DWABE
  • Kontakt: Sylwia Zasępa
  • Telefon: 577277766
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator CNC

Najnowsze technologie, nowoczesny park maszynowy, innowacje i stały rozwój - to tylko część korzyści, które możesz otrzymać, dołączając do zespołu specjalistów wspierających klientów w obszarze automatyki i technologii.

Do oddziału w Łodzi, będącego częścią globalnej potęgi, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator CNC / Tokarz / Frezer

Gwarantujemy:

Pracę w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

Rozwój zawodowy w międzynarodowym koncernie o wysokich standardach produkcji i stabilnej pozycji na rynku

Nowoczesny park maszynowy

Wynagrodzenie zasadnicze + premie uznaniowe + premie za innowacyjne pomysły

Możliwość realnego nabywania kompetencji oraz wzrostu wynagrodzenia

Prywatną opiekę medyczną Luxmed, ubezpieczenie grupowe

Szkolenia i kursy stanowiskowe, np. spawania

Bonusy świąteczne i paczki okolicznościowe

Nagrody jubileuszowe

Główne Zadania:

Wytwarzanie produktów zgodnie z technologią obróbki skrawaniem (CNC) zgodnie ze specyfikacją

Ustawianie programów i parametrów produkcyjnych maszyn do obróbki powierzchniowej metali

Zachowanie wysokiej jakości wytwarzanych produktów poprzez nadzór nad procesem produkcji oraz reagowanie na sytuacje niepożądane zgodnie z obowiązującymi standardami

Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarki

Raportowanie wykonanej pracy w systemie produkcyjnym klasy ERP

Oczekujemy:

Ogólnej wiedzy technicznej, umiejętności czytania rysunku technicznego i zdolności manualnych

Doświadczenia w obsłudze maszyn CNC lub kursów/szkoleń w tym kierunku

Umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi

Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym

Odpowiedzialności i sumienności

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest DWABE Spółka z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Wólczańska 73/3. Przetwarzamy dane osobowe w celach związanych z rekrutacją na dane stanowisko. Kontakt w sprawach ochrony danych osobowych pod adresem email. Szczegółowe informacje o ochronie danych osobowych zgodnie z RODO dostępne są na stronie dwabe.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DWABE Spółka z o.o. moich danych osobowych w celach związanych z prowadzoną rekrutacją, wykraczających poza zakres wskazany w art. 22 1 Kodeksu Pracy. Administrator poinformował mnie, że niniejsza zgoda może być wycofana w każdym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę wycofać poprzez złożenie oświadczenia w siedzibie Administratora bądź wysłanie oświadczenia na adres email.