DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 500-7 000 PLN/m-c
  • Firma: Eplusm Sp. z o.o.
  • Kontakt: Agnieszka Szatkowska
  • Telefon: 604500615
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Asystentka

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne wsparcie jednego z trzech działów: Działu Sprzedaży, Działu Zakupów lub Dział Logistyki i Wsparcia w codziennych obowiązkach administracyjnych i organizacyjnych;
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów;
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie informatycznym. Przygotowywanie ofert oraz prowadzenie komunikacji z klientem. Przygotowywanie niezbędnych dokumentów i formatek na potrzeby działu handlowego;
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z dostawcami;
  • Składanie zamówień, nadzór i kontrola nad terminowością i kompletnością dostaw;
  • Śledzenie postępów projektów i raportowanie o nich;
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia płynności i efektywności działań;
  • Wykonywanie innych obowiązków zleconych przez przełożonego w zależności od potrzeb.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą komunikację
  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy współpracy z kontrahentami firmy w jednym z trzech działów (Dział Sprzedaży, Dział Zakupów, Dział Wsparcia i Logistyki);
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • Otwartość na Twoją pomysłowość i kreatywność;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Zaawansowane narzędzia do organizacji pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy;
  • Możliwości awansu i rozwoju zawodowego zgodnego ze ścieżką kariery;
  • Praca stacjonarna w siedzibie firmy w komfortowym biurze;
  • Kontakty z firmami współpracującymi z całego świata;
  • Prywatną opiekę medyczną z gwarancją dostępności terminów oraz dostępem do specjalistów;
  • Szkolenia branżowe;
  • Możliwość wspierania akcji charytatywnych przy wsparciu firmy;
  • Możliwość zmiany świata na lepsze dzięki byciu lepszym dla siebie i innych.