MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

Dla naszego stałego Klienta z branży kurierskiej poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU / ZIELONA GÓRA

Firma to jeden z głównych dostawców usług transportowych w Polsce skoncentrowany na zapewnieniu najwyższej jakości usług. 50 filii pozwala jej być blisko Nadawców i Odbiorców w całym kraju. Firma oferuje niezawodne rozwiązania logistyczne w Europie i na świecie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową,
  • pracę na jedną zmianę,
  • 3/4 etatu - 14:00 - 20:00,
  • wynagrodzenie: 3100 zł brutto + do 15% premii (nawet do 465 zł brutto).

Oczekujemy:

  • zaangażowania i sumienności,
  • chęci do pracy.

Zadania:

  • prace magazynowe,
  • rozładunek i załadunek paczek,
  • skanowanie i sortowanie przesyłek.

Lokalizacja: Zielona Góra

Zapraszamy do współpracy – zespół Agencji Zatrudnienia KS Service S.A. wpis do KRAZ 23286

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Kontakt telefoniczny z kandydatem- przedstawienie oferty oraz warunków zatrudnienia,
  • Rekomendacja,
  • Spotkanie w siedzibie firmy,
  • Decyzja.

Zainteresowała Cię oferta? Aplikuj już dziś!

Masz więcej pytań? Zadzwoń: 503 075 956