DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Delta HR Sp. z o.o.
  • Kontakt: Marcin Walarus
  • Telefon: 500555289
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca C+E

Kierowca C+E polska dyspozycja – Zestaw do wyboru – Kassel !

Lokalizacja firmy: Kassel

Obowiązki:

prowadzenie zestawu: ciągnik siodłowy + naczepa do wyboru plandeka, silos, BDF, cysterna bitumiczna, cysterna paliwowa (codzienne powroty na zakwaterowanie), cysterna chemiczna

trasy dalekobieżne po całych Niemczech

przewóz towarów spedycyjnych, głównie towary na paletach lub art. spożywcze przy silosach

Oferujemy pracę w sprawdzonej niemieckiej firmie:

pracę na długi okres czasu, na stałe

pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej

niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą

wynagrodzenie 2800 € - 3000€ netto

Wolne weekendy, możliwość zjazdu do domu

Możliwe również systemu 2/2, 2/1, 3/1, 4/1

Każdemu kierowcy gwarantujemy:

pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń

prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej

opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych

prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld

pomoc w załatwieniu ubezpieczenia zdrowotnego całkowicie za darmo

Wymagamy:

prawa jazdy kategorii C+E z kodem 95, karta kierowcy

doświadczenia jako kierowca CE

Zainteresowanych kierowców prosimy o kontakt pod 500 555 289 lub na adres mailowy [email protected]

Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.deltahr.pl