MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Widzew
  • Państwo: Polska

LIDER

Twoje obowiązki

• Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z dokumentacją;

• Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych;

• Wdrażanie nowych pracowników zgodnie z procedurą szkolenia;

• Pełnienie roli tłumacza w szkoleniach i koordynacja regularnej pracy nowo zatrudnionych pracowników, korygowanie nieprawidłowych zachowań, rola „pośrednika” pomiędzy nową grupą a mistrzem;

• Komunikowanie i egzekwowanie zasad BHP przez współpracowników;

• Zgłaszanie zagrożeń oraz eliminowanie zauważonych odstępstw w zakresie swoich kompetencji;

• Kontrola środków ochron indywidualnych;

• Dbałość o 5S oraz kontrola podległych stanowisk w tym obszarze;

• Organizowanie i kierowanie pracą pracowników na podległym obszarze;

• Wspieranie pracowników w zakresie zgłaszania usprawnień i Kaizenów.

Twoje kompetencje

• Biegła znajomośc j.angielskiego i j.polskiego

• Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;

• Doświadczenie w pracy na produkcji min. 3 lat;

• Umiejętność przekazywania wiedzy, pracy w zespole, umiejętności komunikacyjne, panowanie nad emocjami, umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferta

• Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę na pełen etat

• Stawka bazowa + miesięczna premia do 500zł

• Stały dodatek za pracę w 4 brygadach - 960zł brutto + 80% za pracę według grafiku w niedzielę

• 200% dodatku za pracę w godzinach nadliczbowych w dodatkowy dzień

• Dwukrotnie wyższy dodatek za pracę w porze nocnej (40% od minimalnej krajowej)

• Premie miesięczne

• Finansowe nagrody roczne (po przepracowaniu min. 6 miesięcy)

• Medicover – prywatna opieka medyczna, Ubezpieczenie na życie, karta sportowa - Multisport (na preferencyjnych warunkach dla pracowników Manpower)

• Nagroda finansowa w przypadku zatrudnienia poleconego kandydata (zgodnie z regulaminem dostępnym w Agencji)

• Bezpłatny parking dla pracowników