DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Delikatesy Doroty
  • Kontakt: Dział Rekrutacji
  • Telefon: 723322822
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Sprzedawca

Sklepy Doroty poszukują osób na stanowisko: Sprzedawca - dział mięso - wędliny

lokalizacja: Warszawa (Żoliborz, Ursynów, Łomianki, Otwock)

Oferujemy:

  •     Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym;
  •     Atrakcyjny system premiowy;
  •     Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego;
  •     Ciekawą pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

Zakres obowiązków;

  •     Profesjonalna obsługa Klienta;
  •     Wykładanie towaru;
  •     Dbałość o wygląd, czystość i porządek stoiska.

Jeżeli:

  •     Lubisz pracę w zespole;
  •     Jesteś osobą uczciwą i zaangażowaną;
  •     Szybko się uczysz;
  •     Praca w systemie zmianowym nie stanowi dla Ciebie problemu;
  •     Masz pozytywne nastawienie do Klientów;
  •     Posiadasz aktualną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną.

Prześlij do nas swoje CV na adres: [email protected] wpisując w tytule maila: Sprzedawca/wędliny