PRACOWNIK DS. ADMINISTRACJI I RAPORTOWANIA – PRACA ZDALNA

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: FEEL COMFORT
  • Kontakt: Monika J.
  • Telefon: 728442860
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

Pracownik ds. administracji i raportowania – praca zdalna

LINK DO APLIKOWANIA: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Pracownik-ds-administracji-i-raportowania-praca-zdalna/5489-3407-25-f27-3756.html

ZADANIA:

·         Administracja dokumentów,

·         Zgłaszanie kierowców na szkolenie okresowe z tematyki przewozu rzeczy.

·         Praca w wewnętrznym systemie (workservice.appworks).

·         Praca na platformie zus.pue umożliwiającej załatwianie online bieżących spraw z ZUS.

·         Obsługa poczty elektronicznej.

·         Raportowanie postępów w pracy do koordynatora.

WYMAGANIA:

·         Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane).

·         Wykształcenie co najmniej policealne (warunek konieczny).

·         Znajomość Excela, w tym wprowadzanie danych, podstawowe formuły, funkcje suma.jeżeli, wyszukaj.pionowo itp.

·         Dokładność, sumienność, precyzja, spostrzegawczość, łatwość w wykrywaniu błędów, systematyczność, komunikatywność.

·         Łatwość w komunikowaniu i eliminowaniu zauważonych błędów oraz nieprawidłowości.

·         Możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych w celu realizacji niektórych zadań.

·         Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego.

NASZ KLIENT OFERUJE:

·         Pracę w wymiarze 1 etatu.

·         Umowę o pracę.

·         Pracę zdalną.

·         Stałe godziny pracy: 10-16 lub 11-17 (nie ma możliwości zmiany).

·         Wynagrodzenie w wysokości 4300 brutto.

·         Spokojny styl pracy, zadania są powtarzalne i regularne.

·         Wsparcie koordynatora w bieżących zadaniach.

·         Służbowy telefon i laptop.

Obecnie W Feel Comfort sp. z.o.o. prowadzimy proces rekrutacji dla naszego klienta z branży transportowej na stanowisko: Pracownik ds. administracji i raportowania – praca zdalna. Naszym klientem jest firma specjalizująca się w rekrutowaniu i dostarczaniu wykwalifikowanych oraz przeszkolonych kierowców ciągników siodłowych i samochodów ciężarowych. Zapraszamy serdecznie do aplikowania.