DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Coberon Chronos Consulting
  • Kontakt: Kinga Szafranek
  • Telefon: 884644449
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Automatyk

Dla naszego klienta szukamy kandydata na stanowisko Inżynier Automatyk.

Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki

Inżynier Automatyk

Opis stanowiska:

· Przygotowanie i egzekwowanie (w uzgodnieniu z działem planowania produkcji) planów okresowych przeglądów maszyn,

· Wdrażanie rozwiązań technicznych w celu możliwości automatycznego

raportowania parametrów produkcyjnych – smarfactory lub podobne rozwiązania,

· Aktualizowanie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń,

· Udział w projektach inwestycyjnych oraz oszczędnościowych,

· Utrzymywanie porządku w myśli idei 5S w warsztacie, magazynie części zamiennych oraz pozostałych podległych obszarach,

· Spełnianie wymagań standardów BRC oraz norm ISO 9001, 14001, 45001,

· Dostosowywanie maszyny do wymogów bezpieczeństwa zgodnie z przepisami oraz wytycznymi oceny ryzyka,

· Organizowanie pracy podwykonawców z zakresu automatyki,

· Prowadzenie oceny dostawców i podwykonawców.

Wymagania:

· Wykształcenie wyższe techniczne – preferowany kierunek: automatyka,

· Doświadczanie w pracy w dziale utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym,

· Znajomość sterowników Rockwell oraz Siemens S7-300,

· Wysoki poziom odpowiedzialności za powierzone zadania,

· Sumienność, samodzielność, wielozadaniowość i elastyczność,

· Doświadczenie z zakresu wdrażania SmartFactory, znajomość Historian, Grafana, VantagePoint Portal mile widziane,

· Umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych, hydrauliki siłowej i rysunków technicznych,

· Obsługa programów biurowych MS Office – Excel, SAP, Coupa, etc.,

· Dobra znajomość języka angielskiego (B2).

Oferujemy:

· Atrakcyjne wynagrodzenie,

· Praca w systemie jednozmianowym, ​

· Dofinansowanie do posiłków,

· Rodzinny pakiet opieki medycznej,

· Dodatkowe ubezpieczenie,

· Program emerytalny PPE,

· Przyjazne środowisko pracy.