MIEJSCE PRACY

Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka

Klinika Budzik dla Dorosłych

60,00–74,0 zł brutto / godz.

• Ludwika Kondratowicza 8, Targówek, Warszawa

Warszawa, mazowieckie

• umowa zlecenie, kontrakt b2b

• pełny etat

• specjalista (mid / regular)

• praca stacjonarna

• Dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota

• Godziny pracy:

praca w godzinach: 8:00 - 16:00 (od poniedziałku do piątku) 8:00 - 14:30 (w soboty)

Tryb wypłaty: miesięczna

Twój zakres obowiązków:

• Powadzenie terapii indywidualnej z pacjentami ze schorzeniami neurologicznymi.

• Cechami nadrzędnymi u kandydata na stanowisko powinny być:

• empatia

• zawodowe kompetencje

• wyrozumiałość

• cierpliwość i szacunek

Nasze wymagania:

• tytuł zawodowy magistra uzyskany po ukończeniu studiów w zakresie fizjoterapii

• dyspozycyjność (praca na cały etat, w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku i w jedną sobotę w miesiącu w godzinach 8-14)

• Kursy specjalistyczne (mile widziane)

To oferujemy:

• cykliczne szkolenia

• pracę z nowoczesną aparaturą (głównie formy Hocoma) i urządzeniami z zakresu fizykoterapii i hydroterapii

• pracę w młodym, zgranym i nastawionym na rozwój zespole

O nas

• Klinika Budzik dla Dorosłych - wiodący w kraju ośrodek rehabilitacji, prowadzący kompleksową i interdyscyplinarną terapię medyczno-rehabilitacyjną, której celem jest skuteczne „wybudzanie” dorosłych pacjentów ze śpiączki poszukuje osoby do pracy na stanowisku - Fizjoterapeuta/Fizjoterapeutka.