DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 300 PLN/m-c
  • Firma: BPO Network sp. z.o.o.
  • Kontakt: Ilona
  • Telefon: 798 951 967
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Asystentka

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, szukającemu najlepszego pracownika. Jesteśmy agencją headhunterską, świadczącą wsparcie dla pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością. Oferujemy także wsparcie w uzyskaniu dofinansowania PFRON dla pracodawców w ramach naszych kompleksowych usług, a także pełen zakres szkoleń dla pracowników, managerów lub całych firm.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Asystent/Asystentka ds. kadr z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Praca stacjonarna w Warszawie (Aleje Jerozolimskie – Ochota)

Wymagania:

  • Mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • Znajomości i umiejętności pracy z oprogramowaniem pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel
  • Dobra obsługa komputera (wideo spotkania, skrzynka gmail)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie
  • Otwartość
  • Komunikatywność
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze kadrowo- płacowym
  • Podczas rozmowy kwalifikacyjnej będzie przeprowadzone zadanie sprawdzające

Obowiązki:

  • Obsługa bieżącej korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Obsługa e-teczek/teczek osobowych
  • Katalogowanie dokumentów
  • Weryfikacja poprawności dokumentów
  • Archiwizacja dokumentów
  • Realizowanie zadań wspierających specjalistów ds. kadr i płac
  • Realizowanie zadań zleconych przez przełożonego

Oferujemy:

  • Pracę biurową w Warszawie (Aleje Jerozolimskie – Ochota)
  • Umowę o pracę na okres próbny 1-3 miesięcy
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy 7h (7.00 -15.00, 9.00-16.00)
  • Wynagrodzenie w okresie próbnym 4300 brutto
  • Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Ilona

798 951 967

[email protected]

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ www.bponetwork.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

JEŚLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ www.bponetwork.pl/oferty-pracy

(Aby wyświetlić stronę proszę wkleić nazwę strony od www. do przeglądarki)