DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 4 500-6 000 PLN/m-c
  • Firma: Agencja Zatrudnienia KS Service S.A.
  • Kontakt: Magdalena
  • Telefon: 504 862 815
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Szczecin
  • Region: zachodniopomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Tokarz

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Dla naszego klienta, firmy z wieloletnią ugruntowaną pozycją w obróbce metali w Europie w Szczecinie  - szukamy kandydatów na stanowisko:

Tokarza

Miejsce pracy:

Szczeciński Park Przemysłowy- Dąbie/ Załom
Do pracy możesz dotrzeć autobusami C, 96, 77!

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 4 700zł/ na rękę!
  • Premie i dopłata do dojazdów nawet do 400 zł/na rękę,
  • zatrudnienie w ramach umowy pracy,
  • praca w trybie jednozmianowym (06:00-14:00),
  • owocowy czwartek, kawa/ herbata!

Obowiązki:

  • obsługa tokarek konwencjonalnych,
  • obróbka materiałów,
  • czytanie rysunku technicznego,
  • umiejętności manualne.

Wymagania:

  • doświadczenie przy obsłudze tokarek,
  • umiejętność obsługi narzędzi takich jak suwmiarka, mikrometr,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • gotowość do nauki i rozwoju zawodowego.

​Nie zwlekaj i wyślij do nas swoje CV! Czekamy na Ciebie! :)