DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: 28 PLN/h
  • Firma: Agencja Zatrudnienia KS SERVICE S.A.
  • Kontakt: Magdalena
  • Telefon: 504862815
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Szczecin
  • Region: zachodniopomorskie
  • Państwo: Polska

Pramed to prywatna przychodnia medyczna zlokalizowana w Szczecinie, założona w 2010 roku. Oferuje szeroki zakres usług medycznych, w tym medycynę pracy, diagnostykę obrazową, rehabilitację oraz badania specjalistyczne

Prywatna przychodnia medyczna poszukuje osoby na pół i cały etat (pół etatu-zmiany głównie popołudniowe)  na stanowisko:

Rejestrator/ka Medyczna

Oferujemy:

·       system premiowy – doceniamy Twoje zaangażowanie.

·       stawka 27,70 zł brutto/h.

·       zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub umowy o pracę.

·       możliwość elastycznych godzin pracy – dostosujemy grafik do Twoich potrzeb.

·       praca w zgranym zespole – wspieramy się nawzajem i dbamy o dobrą atmosferę.

·       wolne weekendy – czas na odpoczynek i regenerację.

·       dobry dojazd komunikacją miejską z każdej części miasta – Znajdujemy się w samym centrum Szczecina.

Obowiązki:

·       umawianie pacjentów na wizyty – zapewnienie sprawnego harmonogramu.

·       zarządzanie dokumentacją medyczną – dbanie o porządek i aktualność dokumentów.

·       obsługa recepcji – bezpośrednia i telefoniczna obsługa pacjentów.

·       współpraca z zespołem medycznym – wspieranie lekarzy i personelu medycznego.

Mile widziane:

·       dyspozycyjność do pracy zmianowej – godziny pracy: 7:30-15:30 oraz 11:00-19:00.

·       możliwość ustalenia grafiku pod swoje obowiązki - jesteśmy elastyczni i dopasujemy się do Twoich potrzeb.

·       doświadczenie mile widziane, jednak nie jest wymagane – nauczymy Cię wszystkiego, co potrzebne.

·       status studenta – mile widziane osoby studiujące.

Dołącz do naszego zespołu w Pramed i przyczyniaj się do rozwoju placówki, która cieszy się doskonałą reputacją i zaufaniem pacjentów. Oferujemy przyjazne środowisko pracy, możliwości rozwoju zawodowego oraz udział w dynamicznie rozwijającej się firmie medycznej.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV. Czekamy na Twoje zgłoszenie!