INŻYNIER/SPECJALISTA DS. PREFABRYKACJI - 8 000ZŁ -

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 8 000 PLN/m-c
  • Firma: Agencja Zatrudnienia KS Service S.A.
  • Kontakt: Magda
  • Telefon: 504 862 815
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Szczecin
  • Region: zachodniopomorskie
  • Państwo: Polska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286..

Dla klienta specjalizującego się w energetyce i budownictwie przemysłowym. Działalność firmy obejmuje produkcję i projektowanie konstrukcji stalowych oraz nadzór nad realizacją dużych inwestycji budowlanych, szukamy osoby do pracy na stanowisku:

Inżynier/ Specjalista ds. prefabrykacji

Miejsce pracy: Nowe Czarnowo

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • wynagrodzenie nie niższe niż 8 000 zł brutto,

  • system premiowy (miesięczne, kwartalne i roczne premie),

  • pracę na jedną zmianę w godzinach 7:00-15:00,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez wewnętrzne i zewnętrzne kursy oraz szkolenia,

  • dofinansowanie do szkoleń, w tym kursów językowych, uczelnianych lub specjalistycznych,

Twoje obowiązki:

  • tworzenie dokumentacji technicznej na potrzeby procesu produkcji,

  • dostosowywanie dokumentacji wykonawczej dla urządzeń CNC,

  • przegląd i przygotowywanie dokumentacji technicznej związanej z produkcją,

  • opracowywanie kart technologicznych dla procesu produkcji,

  • odnotowywanie zmian ustalonych z klientem i ich wdrażanie w dokumentacji.

Wymagamy:

  • wykształcenie wyższe techniczne z preferowanym kierunkiem mechanika i budowa maszyn lub średnie techniczne,

  • doświadczenia w branży związanej z obróbką stali (2-5 lat),

  • umiejętność pracy w programie do projektowania SolidWorks,

  • doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną,

  • znajomości języka angielskiego na poziomie A1,

  • znajomość technologii produkcji związanej z ciężkimi konstrukcjami stalowymi.

Mile widziane:

  • komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole,

  • zdolność logicznego myślenia i otwartość na rozwój umiejętności,

  • sumienność, dokładność i odpowiedzialność.

 Dodatkowe informacje: Praca odbywa się głównie w jednostce w Nowym Czarnowie, z opcjonalną możliwością pracy w oddziale na terenie dawnej stoczni w Szczecinie.

 Zainteresowała Cię oferta? Spełniasz wymagania? NIE CZEKAJ! Aplikuj już dziś do nas :)