DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Prysmian Sp. z o.o.
  • Kontakt: Sabina Sawulska
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

ZACZNIJ OD #1 NA ŚWIECIE W BRANŻY KABLOWEJ

Firma Prysmian jest światowym liderem w branży kablowej. Rozpocznij swoją historię sukcesu z Prysmian Polska i stań się częścią przyszłości, wspierając transformację cyfrową, a także transformację energetyczną.

                                                   Miejsce pracy: Sokołów (powiat pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • Załadowywanie i rozładowywanie asortymentu na placu jak i na magazynie
  • Przygotowywanie i realizacja zamówień
  • Rozmieszczanie i transportowanie towarów w magazynie
  • Dbałość o swoje stanowisko i miejsce pracy
  • Udział w inwentaryzacjach

Nasze wymagania

  • Odpowiedzialność i dokładność
  • Zaangażowanie
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Uprawnienia UDT na wózek widłowy

To oferujemy

  • Bon żywnościowy (Pluxee)
  • Sponsorowane dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne (Luxmed)
  • Program Uczestnictwa w Akcjach* (*po okresie próbnym)
  • Kawa i herbata
  • Owoce i przekąski

Dołączysz do zespołu, a Twoja rola bezpośrednio wpłynie na wyniki lokalnej organizacji. Ponadto będziesz mieć możliwość bycia częścią globalnej sieci.

Dołącz do nas!