DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Fundacja Dla Was
  • Kontakt: Bartłomiej Engelbrecht
  • Telefon: 58 500 87 28
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Rumia
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Asystentka

Obowiązki:

Wsparcie Zarządu: Zapewnienie kompleksowego wsparcia administracyjnego i organizacyjnego dla Zarządu w codziennej pracy oraz realizacji celów biznesowych.

Zarządzanie Kalendarzem i Organizacja Spotkań: Planowanie i koordynacja spotkań, konferencji, podróży służbowych oraz innych wydarzeń

Obsługa Korespondencji: Monitorowanie i odpowiadanie na korespondencję e-mailową oraz tradycyjną, zarządzanie dokumentacją i archiwizacja dokumentów.

Zapewnienie efektywnego przepływu informacji pomiędzy Zarządem a podległymi działami.

Działania promocyjne.

Tworzenie grafiki (reklama firmy).

Przygotowywanie i opracowanie pism,.

Przygotowywanie Prezentacji i Raportów: Opracowywanie prezentacji, raportów, notatek oraz innych dokumentów.

Koordynacja Zadań: Współpraca z innymi działami firmy w celu koordynacji działań związanych z realizacją projektów i inicjatyw strategicznych.

Obsługa Gości: Zapewnienie profesjonalnej obsługi gości odwiedzających biuro oraz organizacja spotkań biznesowych.

Prowadzenie Bieżącej Analizy i Monitoring: Monitorowanie bieżących wydarzeń i trendów w branży

Organizację imprez firmowych i zewnętrznych: planowanie, Koordynowanie i realizacja imprez firmowych oraz opieka nad gośćmi odwiedzającymi firmę.

Nadzór nad obiegiem dokumentów firmowych: zarządzeń, procedur, umów etc.

Sporządzanie prezentacji, raportów i zestawień na potrzeby wewn.

Pomoc w administracji, zbieranie i porządkowanie dokumentacji, skanowanie dokumentów i wprowadzanie danych do systemów wewnętrznych.

Organizacja zamówień.

Prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej.

Wspieranie innych działów w firmie.

Zarządzanie przestrzenią biurową.

Wymagania:

Znajomość pakietu Microsoft Office oraz narzędzi do zarządzania biurem,

Dyspozycyjność,

Doskonała organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem,

Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych,

Optymistyczne nastawienie do zadań i ludzi,

Umiejętność wyznaczania priorytetów oraz szybkie reagowanie na zmiany,

Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku

Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

Umiejętność nawiązywania dobrych relacji

Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

doświadczenie w pracy w organizacji pozarządowej

przyjazną atmosferę

pracę w zgranym zespole

udział w szkoleniach i możliwość rozwoju osobistego

kartę Multisport

sprzęt służbowy

możliwość wpływania na kierunki działalności i rozwoju organizacji

ciekawą pracę i perspektywy rozwoju zawodowego;

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: k...@dlawa... Wyświetl e-mail