DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 800-5 800 PLN/m-c
  • Firma: Agencja Zatrudnienia KS Service S.A.
  • Kontakt: Łucja Michalska
  • Telefon: 503075956
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Polkowice
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

Do naszego Klienta z branży logistycznej, poszukujemy osób na stanowisko:
Magazynier / Polkowice

Firma posiadająca 170 oddziałów na całym świecie jest odpowiedzialna za koordynację międzynarodowych przedsięwzięć logistycznych. W Polsce znajdują się 3 centra logistyczne wspierające branże samochodową. Oddział w Polkowicach zajmuje się magazynowaniem, dostawami i wysyłkami dla największych koncernów samochodowych.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: średnio 4000 zł na rękę,
  • składniki wynagrodzenia: zasadnicze: 4 800 zł brutto + premia 240zł brutto + dopłata za pracę w nocy
  • umowę o pracę tymczasową,
  • pracę trzyzmianową (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00)
  • pomoc koordynatora na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia.

Zadania:

  • proste prace magazynowe,
  • kompletowanie i sortowanie towaru na podstawie dokumentacji,
  • relokacja towaru przy pomocy wózka widłowego - jeśli posiadasz UDT.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,
  • uprawnienia UDT na wózki widłowe – mile widziane,
  • doświadczenie w pracy na wózku widłowym- mile widziane,
  • doświadczenie magazynowe - mile widziane.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj już dzisiaj!

Masz pytania? Zadzwoń: 503 075 956 / 571 243 506

Zapraszamy do współpracy – zespół Agencji Zatrudnienia KS Service S.A. wpis do KRAZ 23286

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Kontakt telefoniczny z kandydatem- przedstawienie oferty oraz warunków zatrudnienia,
  • Rekomendacja,
  • Decyzja.