DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 700-5 200 PLN/m-c
  • Firma: CSP Sp. z o.o.
  • Kontakt: Monika Matwiejew
  • Telefon: +48504466111
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Specjalista ds. Sprzedaży

Ponownie rozbudowywujemy zespoły, projekty bardzo się rozwijają i szukamy właśnie Ciebie! :) A może Twoi znajomi również szukają pracy? To bardzo dobrze trafiłeś, bo - poszukujemy kilku kandydatów, więc aplikujcie do nas nawet grupą :)

Rozmowa z drugą osobą to dla Ciebie woda na młyn? Lubisz nowinki techniczne albo chcesz się z nimi zapoznać? Chcesz zmienić swoją ścieżkę zawodową lub wracasz na rynek po dłuższej przerwie? A może dopiero szukasz swojej pierwszej pracy? Może właśnie zdajesz maturę? Jeżeli odpowiedź brzmi TAK, na chociażby jedno pytanie, to zapraszamy do aplikacji!

Jest to praca dla osób w każdym wieku. Wystarczy otwarta głowa i chęci do nauki, a reszty Cię nauczymy.

 => Zobacz na Tik Toku jak się u nas pracuje :D

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczna sprzedaż usług mobilnych Orange, w tym m.in. Internetu Mobilnego
  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientem
  • Realizacja targetów sprzedażowych
  • Wprowadzanie zamówień, uaktualnianie danych w CRM
  • Weryfikacja statusu zamówienia

 Nasze wymagania:

  • Silna orientacja na obsługę Klienta
  • Umiejętne wsłuchiwanie się w potrzeby Klienta i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Chęci poszerzania wiedzy produktowej
  • Dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin tj. od pon-pt (9.00-17.00)

 Mile widziane:

  • Doświadczenie w Call Center: w sprzedaży, w obsłudze Klienta

 Oferujemy:

  • Stałą podstawę (od 28,10 zł brutto/h, tj. od 4700 zł brutto/mc) oraz wysoką prowizję za sprzedaż czy premię za jakościowe rozmowy z Klientem
  • Stabilną pracę (to nie jest praca wakacyjna) z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • Szkolenie adaptacyjne z doświadczonym trenerem - rozpoczynające się już 25.07.
  • Pracę stacjonarną (w naszym krakowskim biurze), a po nabyciu doświadczenia - praca hybrydowa
  • Koleżeńską atmosferę w biurze, wyjścia integracyjne, zgrany zespół oraz strefę relaksu z PS5 - mamy firmowy turniej w Fifa!
  • Realny rozwój w strukturach firmy
  • Zniżki pracownicze na usługi Orange Polska (50%)
  • Benefity po 3 miesiącach od zatrudnienia
  • Program poleceń pracowników - polecasz, zarabiasz!
  • Elektroniczny obieg dokumentów kadrowych - m.in. umowy