SPECJALISTA/SPECJALISTKA DS. PROMOCJI I SPRZEDAŻY

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Polska Agencja Przedsiębiorczości
  • Kontakt: Polska Agencja Przedsiębiorczości
  • Telefon: 798812419
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Katowice
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska

Polska Agencja Przedsiębiorczości jesteśmy firmą, która zajmuje się budowaniem wizerunku w oparciu o ogólnopolskie media. Jesteśmy wydawcą Forum Przedsiębiorczości i Biznes Plus. Publikacje naszych redaktorów ukazują się w największych ogólnopolskich mediach takich jak magazyn FORBES, Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita, Vogue Polska, Onet czy WP.

Jesteśmy również organizatorem – Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości oraz Kongresu Made in Poland w Berlinie.

Od wielu lat dbamy o wizerunek polskich firm, instytucji, samorządów oraz uczelni. Kojarzymy ze sobą potencjalnych partnerów biznesowych, dając im możliwość wymiany doświadczenia i rozwiązań, dla wzmocnienia potencjału polskiej gospodarki.

Współpracujemy m. in. z finalistami takich programów jak: Mam talent czy The Voice of Poland, a gwiazdy pokroju Krystiana Ochmana, czy Justyny Steczkowskiej będą na liście twoich ulubionych kontaktów.

Podczas swojej pracy nie tylko poznasz takie gwiazdy jak: Ewa Minge, czy Łukasz Jemioł, ale będziesz odpowiedzialny za promocję ich marki i przedsiębiorstwa oraz budowanie relacji.

W związku z rozwojem firmy i poszerzaniem zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista/Specjalistka ds. promocji i sprzedaży

Zadania:

- Badanie polskiego rynku pod kątem innowacyjnych firm, przedsiębiorstw, instytucji

- Telefoniczne pozyskiwanie partnerów biznesowych z dowolnych obszarów działalności

- Budowanie bazy Klientów

- Przygotowywanie indywidualnych ofert dla Klienta

- Utrzymywanie relacji z Klientami poprzez rozmowy telefoniczne, spotkania wideo lub spotkania stacjonarne

- Udział w organizacji wydarzeń biznesowo-gospodarczych w kraju i za granicą tj. Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości czy Made in Poland

- Możliwość przeprowadzania wywiadów oraz tworzenia tekstów do Forbes, Vogue, czy Gazety Wyborczej

Wymagania:

- wykształcenie średnie (mile widziane wyższe, ale nie jest to warunek zatrudnienia)

- swoboda i łatwość w rozmowach telefonicznych

- dobra organizacja czasu pracy

- silna motywacja do pracy i zorientowanie na wyniki

- kreatywność

- mile widziana znajomość technik sprzedaży i negocjacji, ale nie jest to warunek zatrudnienia

- mile widziana znajomość social mediów i obecnie panujących trendów

Oferujemy:

- pracę stacjonarną na pełen etat w godz. 8:00-16:15

- system wynagrodzenia podstawa + premia (bez górnego limitu)

- telefon i laptop służbowy

- szansa rozwoju i wdrażania swoich pomysłów

- współpraca z prestiżowymi magazynami tj. Forbes

- ubezpieczenie na życie i prywatna opieka medyczna

- możliwość poznania na żywo największych gwiazd i znanych osób ze świata show-biznesu

- zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - ponad 12 lat

Nasze dotychczasowe projekty to m.in.:

  • V Made in Poland https://lnkd.in/eWXzpqEM
  • X Polski Kongres Przedsiębiorczości https://youtu.be/5LOvGhMZCpM?feature=shared