SPECJALISTA/SPECJALISTKA DS. PROMOCJI I ORGANIZACJI WYDARZEŃ

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Polska Agencja Przedsiębiorczości
  • Kontakt: Polska Agencja Przedsiębiorczości
  • Telefon: 798812419
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Katowice
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska

Polska Agencja Przedsiębiorczości jesteśmy firmą, która zajmuje się budowaniem wizerunku w oparciu o ogólnopolskie media. Jesteśmy wydawcą Forum Przedsiębiorczości i Biznes Plus. Publikacje naszych redaktorów ukazują się w największych ogólnopolskich mediach takich jak magazyn FORBES, Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita, Vogue Polska, Onet czy WP.

W związku z rozwojem firmy i poszerzaniem zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista/Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń.

Wspólnie będziemy mogli tworzyć największe wydarzenia w kraju tj. Polski Kongres Przedsiębiorczości oraz za granicą jak np. Made in Poland.

Zadania:

- Badanie polskiego rynku pod kątem innowacyjnych firm, przedsiębiorstw, instytucji

- Telefoniczne pozyskiwanie partnerów biznesowych z dowolnych obszarów działalności (przedsiębiorców, instytucji, samorządów, itp.)

- Analiza działań medialnych pozyskanego partnera i wachlarz możliwości jego promocji

- Realizacja wyznaczonych celów (realizacja współpracy/zamówień)

- Utrzymywanie relacji z partnerami poprzez rozmowy telefoniczne, spotkania wideo lub spotkania stacjonarne

- Możliwość przeprowadzania wywiadów oraz tworzenia tekstów do Forbes, Vogue i Gazety Wyborczej

- Kontakt z przedstawicielami show biznesu, YouTuber`ami oraz wpływowymi influencerami ze świata mediów społecznościowych tj. Instagram czy TikTok

- Aktywny udział w przygotowaniach i organizacji wydarzeń biznesowo-gospodarczych w tym najważniejszego - Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości

Wymagania:

- minimum wykształcenie średnie (mile widziane wyższe)

- swoboda i łatwość w rozmowach telefonicznych

- dobra organizacja czasu pracy

- silna motywacja do pracy

- kreatywność

- mile widziana znajomość technik sprzedaży i negocjacji, ale nie jest to warunek zatrudnienia

- mile widziana znajomość social mediów i obecnie panujących trendów

- mile widziana znajomość języków obcych (angielski, niemiecki), ale nie jest to warunek zatrudnienia

Oferujemy:

- pracę stacjonarną na pełen etat w godz. 8:00-16:15 (w tym przewidziana 30min przerwa na lunch)

- system wynagrodzenia podstawa + premia (bez górnego limitu)

- szansa rozwoju i wdrażania swoich pomysłów

- współpraca z prestiżowymi magazynami tj. Forbes

- możliwość poznania na żywo największych gwiazd i znanych osób ze świata show-biznesu tj. Justyna Steczkowska, Joanna Przetakiewicz, Ewa Minge, Łukasz Jemioł, czy Ewa Chodakowska

- wyjścia integracyjne zespołowe i firmowe oraz wspólne wyjazdy krajowe i zagraniczne

- telefon i laptop służbowy

- świętowanie urodzin oraz celebrowanie ważnych wydarzeń i świąt

- ubezpieczenie na życie i prywatna opieka medyczna

Wszystkiego nauczymy Cię od podstaw wystarczą chęci do nauki i pozytywne nastawienie.

Zdobytą wiedzę będziesz mógł wykorzystać w swojej codziennej pracy jak również własnych projektach.

Nasze dotychczasowe projekty to m.in.:

• V Made in Poland https://lnkd.in/eWXzpqEM

• X Polski Kongres Przedsiębiorczości https://youtu.be/5LOvGhMZCpM?feature=shared