PRACA NA PRODUKCJI CZY NA WÓZKI WIDŁOWE NA KIRCHHOFF AUTOMOTIVE

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 32-33 PLN/h
  • Firma: Rolixus Job
  • Kontakt: ILLIA
  • Telefon: +48 884 777 620
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Praca na produkcji czy na wózki widłowe na *Kirchhoff Automotive*

*Stawka* : 32-35 zł/h Brutto

*Harmonogram* : 8 godzin, trzy zmiany, możliwe nadgodziny

*Poszukujemy* : mężczyźni do 55 lat, kobiety z UDT

*Miejsce pracy* : Gliwice (30 km od Katowic), Gniezno (50 km od Poznania)

*Zadania* :

- Realizacja planu produkcyjnego zgodnie z wymaganiami technologicznymi, jakościowymi, ilościowymi

- Dbanie o należyty stan urządzeń, maszyn oraz wykorzystywanie ich zgodnie z przeznaczeniem

- Wprowadzanie danych do komputera i wypełnianie dokumentacji

- Dla pracy na wózkach widłowych, UDT wymagane (35 zł br/godz)

*Rodzaj umowy* : Umowa o Pracę

*POZOSTAŁA INFORMACJA* :

* Urlopy (do 2 dni w miesiącu)

* Dopłaty za nadgodziny i pracę w weekendy

* Dopłacanie 8 zł dziennie na obiad w stołówce

* Kompensacja za dojazd 6 zł br na zmianę

* Premia uznaniowa 4 zł br na zmianę

* Opieka medyczna

* Zabezpieczenie odzieżą roboczą

* Wsparcie koordynatora