DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 14-15 EUR/h
  • Firma: Personnel International BPO
  • Kontakt: Agnieszka Lech
  • Telefon: 532355576
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

Grupa Personnel International – 20 lat na rynku, 48 tysięcy zatrudnionych pracowników!

Kim jesteśmy?

Grupa Personnel International (cer.5703) to stabilny partner na europejskim rynku pracy z 20-letnim doświadczeniem. Z nami już blisko 48 tysięcy osób znalazło zatrudnienie w Polsce i za granicą. Dynamiczny rozwój naszej firmy Personnel International BPO Sp. z o.o. sprawia, że obecnie szukamy ambitnych i zaangażowanych osób do naszego zespołu!

  • Miejsce pracy: Niemcy- okolice Koln 50829, praca od zaraz!
  • Komisjoner, magazynier + zakwaterowanie – praca w Niemczech bez języka !

Opis stanowiska:

  • KOMISJONIER: komisjonowanie artykułów spożywczych na systemie – Monitory
  • Dział FOOD – suchy magazyn, pakowanie artykułów spożywczych ( napoje, słodycze, chipsy, art. spożywcze które znajdziemy w dyskoncie spożywczym – stawka 14,00€/h plus premie za wydajność.
  • Dział Frische – chłodnia (5stopni) system - monitory, pakowanie artykułów spożywczych jogurty, sery, wędliny, mleko , - stawka 14,00€/h plus premie za wydajność.
  • Dział Tiko – mroźnia (-24 stopnie )system – monitory, pakowanie mrożonek, lodów, itp., - stawka 15,00€/h plus premie za wydajność, firma organizuje odzież ochronna .
  • Dział sprzątający – praca na różnych halach, głównie mycie Karcherem obiektów na magazynie, ogólne sprzątnie stawka 14,00€/h,

Wymagania:

  • Komisjonerzy – obsługa wózka widłowego
  • Doświadczenie przy kompletacji towaru na dziale FOOD , Frische, TIKO,
  • CV, Życiorys, najlepiej w języku niemieckim bądź angielskim, przed rozpoczęciem pracy dla klienta do wglądu – warunek konieczny
  • System pracy – jedna zmiana od 6:00 (od poniedziałku do soboty ) ( minimum 40h tygodniowo – zagwarantowane, ( w tym jeden dzień wolny z grafika ),
  • Praca na wózku widłowym elektrycznym,
  • Rzetelność i dokładność w wykonywaniu zadań,
  • Przestrzeganie w pracy standardów bezpieczeństwa,
  • Uczciwość i niezawodność,

Oferujemy:

  • Pracę na podstawie niemiecko – polskiej umowy - A1
  • Pełny wymiar czasu pracy
  • Dojazdy do pracy samochodem firmowym
  • Zakwaterowanie w pensjonatach, mieszkaniach (koszt w wysokości około 300euro/osobę miesięcznie – do ustalenia, potrącany jest z wynagrodzenia),
  • Pracę w przyjaznej atmosferze wśród zaangażowanych ludzi,
  • Pomoc koordynatora,

Oferta pracy tymczasowej: TAK